Abdurrahman Önül Hayatı


Abdurrahman Önül Hayatı

Yazar ve besteci olan Abdurrahman Önül hayatı hakkında bilgi veriliyor. Abdurrahman ne zaman doğdu?

1973 yılında doğmuş olan Abdurrahman Önül hayatı, 1973 yılının 1 Aralık gününde doğmuştur. İlahi sanatçısı olan sanatçının aynı zamanda sanat hayatında beste ve yazarlık da var. Bayburt’ta doğmuş olan sanatçı Bayburtludur ve eğitim hayatına da Bayburt’ta başlamıştır. Eğitim hayatı lise için ise İstanbul’da devam etmektedir.

Abdurrahman Önül Eğitim Hayatı

Eğitim hayatı Abdurrahman Önül için liseyi İstanbul’da okuyarak devam ediyor. İstanbul Fatih İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Önü, kısa süre içinde müziğe olan ilgisini ortaya çıkarmak için özel eğitimler almaya başlıyor. Özel kurs ve eğitimler alarak, direkt olarak müzik ilgisini profesyonelliğe taşıyor. Bu süreçte öğrendiği farklı enstrümanlar ile kendisini geliştirmiştir.

Abdurrahman Önül Sanat Hayatı

Sanatçının ilahi alanında ve yazar – beste olarak sürdüğü hayatında ilk albümünü çıkarması 1990 yılında oluyor. 17 yaşında ilk albümünü çıkaran Abdurrahman Önül hayatı sanat açısından erkenden başlıyor. Çıkardığı albümün sonrasında belli bir kesim tarafından sevilen ve albümleri alınan bir sanatçı oluyor. Erken yaşta albüm çıkarmış olan sanatçının aynı zamanda 30’a yakın çıkardığı albüm ile bu piyasada adını duyurduğunu söyleyebiliriz.

İlk albümü Yalvar Allah’a olarak piyasada 1990 yılında yerini almıştır.

  • Sevdim Onu
  • Aşk Bahçesi
  • Ben de Geleyim
  • Özler Dururum
  • Ay Parçası
  • Kırmızı Güller
  • Arafat
  • Ham Mevsimii
  • Son Nebi

Gibi albümlerinin yanı sıra Ağlama Zeynebim adlı 2015 yılında çıkan albümü ile de bu alanda dinleme yapan kişiler tarafından beğenilmiştir.

Abdurrahman Önül İletişim

Sanatçı ile bağlantı kurmak istemeniz durumunda menejeri ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde kurulacak olan bağlantı sayesinde, direkt olarak size geri dönüş yapılacaktır. Bakıldığında iletişim formu doldurarak da taleplerinizi sunmanın mümkün olduğu görülür. Bunun dışında konser ve organizasyon talepleri için menejerlik hizmeti veren firma kapsamında iletişime geçmek en doğrusu olacaktır. Abdurrahman Önül iletişim bilgileri kapsamında yer alan telefon numaraları üzerinden anında bilgi verilecektir.

İletişime geçmek için menejeri ile bağlantı kurulur.