Abdurrahman Önül İletişim


Abdurrahman Önül Tek Resmi İletişim

Randevu ve organizasyon talepleriniz için Abdurrahman Önül ile iletişime geçebilirsiniz. Anında bağlantı kurulur.

Uzun zamandır ilahi alanında çeşitli organizasyonlar yapan sanatçı, profesyonel bir organizasyon için talepleri allıyor. Menejerlik hizmeti aracılığı ile bağlantı kurmanın mümkün olduğunu göreceksiniz. Abdurrahman Önül iletişim bilgileri kapsamında, direkt olarak bağlantı kurup siz de anında bu alanda değerlendirmenizi yaparak hizmet alabilirsiniz.

Abdurrahman Önül Menejerlik

Yapılacak olan organizasyonlar için iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde sunulacak olan bilgiler ile uygun tarih üzerinden rezervasyonun tamamlanması sağlanacaktır. Bakıldığında menejer ile bağlantı kurmanız durumunda anında uygun olan zamandan rezervasyon oluşturulur. Anında bağlantı kurulması sağlanıyor.

Anında iletişim;

Abdurrahman Önül telefon numarası gibi aramalarınızın sonucunda elde edeceğiniz güncel menejerlik numarası üzerinden bağlantı kurabileceksiniz. Kısa süre içinde kurulan bağlantının ardından talepleriniz alınır. Akabinde ise organizasyon oluşturulur. Abdurrahman Önül organizasyon sayesinde, direkt olarak istenen zaman dilimi içinde istenen şekilde konser verilecektir. Etkinliklerin tamamlanması sağlanacaktır. Taleplerinizi anında sunabilirsiniz.

Abdurrahman Önül Kimdir?

Peki, Abdurrahman Önül kimdir? İlahi alanında kısa süre içinde ismini duyurmuş ve çok sayıda albümü ile başarısını kanıtlamış olan sanatçıdır. Deneyimli olan sanatçı 1990 yılında ilk albümünü çıkarmıştır ve albümleri ile pek çok kişiyi de etkilemeyi başarmıştır. Çıkardığı ilk albüm olan Yalvar Allah’a sanatçının 17 yaşındayken çıkardığı albümdür.

1973 yılında Bayburt’ta doğmuş olan sanatçı lise hayatına İstanbul’da Fatih İmam Hatip Lisesi’nde devam etmiştir. Müziğe olan ilgisini özel kurslar ile taçlandıran Önül, farklı enstrümanlar çalmayı da öğrenerek bu alanda kendisini geliştirmiştir. Çok sayıda albümü olan sanatçı aynı zamanda yazarlık ve bestecilik de yapıyor. Bu alanda kendisini geliştiren sanatçı ile bağlantı kurmanız için verilen iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurulabilir.

Tv Programları;

Farklı Tv programları ile de sevenleri ile buluşmuştur. Hatipoğlu ile Dosta Doğru, Önül’den Gönül’e, Nihat Hatipoğlu ile Sahur gibi farklı programlar ile de sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Abdurrahman Önül kimdir ve buna benzer soruların yanıtı ile siz de Önül’e dair detaylı bilgi  edinmeniz sağlanıyor olacak.