Abdurrahman Önül Konser Organizasyonu


Abdurrahman Önül Konser Organizasyonu

Dini organizasyonlarınız için baş konuk Abdurrahman Önül olabilir. Abdurrahman Önül konser organizasyonu yapılıyor.

Sizin için Abdurrahman Önül konser organizasyonu yapılması için bağlantı kurun. İletişime geçerek bağlantı kurup, uygun zaman dilimi içinde direkt olarak organizasyonun netleşmesi sağlanabilir. Uzun zamandır ilahi okuyan, yazan, beste yapan Önül çok sayıda organizasyonda yer alarak eşsiz zaman geçirmenizi sağlıyor.

Abdurrahman Önül Konser Organizasyonu İletişim

Yapılacak olan konserler için direkt olarak iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Menejerlik hizmeti Türkiye ve Avrupa için geniş bir lokasyonda sağlanıyor. Bu durumda sizin menejer lie bağlantı kurmanız durumunda, direkt olarak iletişim üzerinden avantajlı hizmet almanız da sağlanıyor olacaktır. Dilediğiniz zaman bağlantı kurabilirsiniz.

Dini etkinlik ve konserler…

İlahi okuyan, besteleri ile uzun zamandır sevenlerini etkileyen sanatçı aynı zamanda konser ve diğer etkinlik organizasyonları için de aynı şekilde yer alıyor. Eşsiz bir konser olması, eşsiz bir etkinlik olması için planlı hareket edilerek organizasyon yapılıyor.

Anında iletişime geçerek siz de organizasyonun düzenlenmesini sağlayabilirsiniz…

Abdurrahman Önül Hayatı

Sanatçının ilahi yazmak bestelemek ile buluşması nasıl oldu? Abdurrahman Önül hayatı hakkında alınan bilgilere göre lise eğitiminin sonrasında aldığı özel eğitimler ile müzik bilgisini geliştirdiği yer alır. İstanbul’da İmamhatip lisesinden mezun olan sanatçı, direkt olarak hayatı boyunca müzikten kopmamıştır. Farklı enstrümanlar çalmayı da öğrenen sanatçı, 1990 yılında ilk albümünü çıkarmıştır.

Çok sayıda ilahi ile farklı albümleri ile sevenlerini mutlu etmiştir. 30’u aşkın olan albümü ile farklı ilahileri ile beste ve yazarlığı ile bu alanda sevilen bir sanatçı olmuştur. Siz de organizasyonlarınızda yer almasını istemeniz durumunda direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yapılacak olan organizasyonlar için uygun tarih belirlenecektir.

Abdurrahman Önül Etkinlik

Etkinliğin gerçekleşmesi için taleplerinizi sunmanız yeterlidir. Bu durumda zaman dilimi belirlenir. Menejer ile bağlantı kurmanız durumunda direkt olarak siz de bu alanda bilgi alacaksınız. Konser organizasyonu ve diğer etkinlikler için yapılması gereken iletişim kurmak. Abdurrahman Önül iletişim bilgileri dahilinde, direkt olarak hizmet alabilirsiniz.