Blog

Abdurrahman Önül İlahileri

Çok sayıda albümü ile kısa süre içinde bu alanda tanınan biri olmuştur. Abdurrahman Önül ilahileri albümler içinde sözü ve bestesinin ona ait olduğu ilahilerdir. Sanatçının aynı zamanda söz yazarlığı ve beste yapması da bu alanda başarısını göstermektedir. Sevenleri ile buluşturduğu ilahileri pek çok kişi tarafından ilgi görmüştür. Severek dinleyeceğiniz çok sayıda ilahisi olan sanatçı, organizasyonlara katılarak ilahileri seslendirmektedir.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül

İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül 1973 yılında doğmuştur. 17 yaşında ise çıkardığı albüm ile adını duyurmuştur. İlahi sanatçısı olduğundan TV’de yayınlanan farklı dini programla da konuk olmuştur. Ayrıca kendisinin programları da TV’de yayınlanmıştır. Çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda yer alarak sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Abdurrahman Önül Hayatı

1973 yılında doğmuş olan Abdurrahman Önül hayatı, 1973 yılının 1 Aralık gününde doğmuştur. İlahi sanatçısı olan sanatçının aynı zamanda sanat hayatında beste ve yazarlık da var. Bayburt’ta doğmuş olan sanatçı Bayburtludur ve eğitim hayatına da Bayburt’ta başlamıştır. Eğitim hayatı lise için ise İstanbul’da devam etmektedir.

Abdurrahman Önül Kimdir?

İlahi sanatçısı olarak tanınan Abdurrahman Önül kimdir? Nerde doğdu ve kaç yaşında? Bilgiler veriliyor.