Düğün Organizasyonu

Abdurrahman Önül Düğün Organizasyonu

Abdurrahman Önül ile Organizasyon yapmak, konser tarihi belirlemek ve iletişim kurmak gibi pek çok seçenekler üzerinden talepler alınabilir. Taleplerinizi sunmanız için ise olması gereken belirlenmiş olan telefon numaraları üzerinden bağlantı kurmak. Anında bu alanda sunulacak olan bağlantı sonrasında zaman dilimi belirlenecektir.

Zonguldak Dugun Programi

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Onul Zonguldak Eregli’de Seda ve Abdurrahman Kardeş’lerimizin Düğün’lerinde Sahne Aldı. ALLAH Bir Ömür Boyu Mutlu Eylesin.

Konya Kulu Sünnet Organizasyonu

Bugün Konya Kulu Yazırçayı Köyünde Ünal Ve Rukiye Erdinç Aile’sin Biricik Oğulları Mehmet Canın Sünnet Organizasyonun da İlahi Sanatçısı Abdurrahman Onul ve Semazen ekibi ile sahne aldık.ALLAH Hayırlı Evlat Eylesin.

Abdurrahman Onul İstanbul Dugun Organizasyonu

İstanbul’da Özen Ve Dönmez Aile’lerinin Düğünlerinde Sevilen İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül ve Semazen Ekibimiz Sahne Aldı. Çiftimize Mutluluklar Diliyoruz.

Fransa Metz Sünnet Organizasyonu

İlahi Sanatçısı Abdurrahman onul ve semazen ekibimiz Fransa Metz’de Tobbaş Aile’sinin Kıymetli Evlatlarının Sünnet Düğünlerinde Sahne aldı. Düğün Nişan ve Sünnet Organizasyonlarında Abdurrahman Onul yer alsın isterseniz bize ulaşınız.

Fransa Metz Düğün Organizasyonu

Ünlü İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül ve Semazen Ekibimiz Fransa Metz’ moosonda Selver ve Nazmi çiftimizin Düğünlerinde Sahne Aldılar. Yıldırım Ve Dinçer Aile’lerine Teşekkür Ediyoruz ALLAH mutlu Mesut Eylesin.

İstanbul Esenler Düğün Organizasyonu

Bu Akşam İstanbul Esenlerde Kayaoğlu ve Daştan Ailele’lerinin Düğünlerinde İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül ve Ekibi Semazenler eşliğinde muhteşem bir organizasyonla sahne aldılar. ALLAH Bir Ömür Boyu Mutlu Mesut Eylesin.