İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül


İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül

1990 yılında çıkardığı albüm ile ilahi sanatçılığı alanında profesyonelliğe ilk adımı atan Önül, organizasyonlarda yer alıyor.

Farklı Tv programları, çok sayıda albümü ile bu alanda sevenleri ile buluşuyor. İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül 1973 yılında doğmuştur. 17 yaşında ise çıkardığı albüm ile adını duyurmuştur. İlahi sanatçısı olduğundan TV’de yayınlanan farklı dini programla da konuk olmuştur. Ayrıca kendisinin programları da TV’de yayınlanmıştır. Çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda yer alarak sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Hayatı

Sanatçı hakkında merak edilenler arasında kaç yaşında olduğu var. Bakıldığında 1973 yılında doğduğu görülüyor. 47 yaşında olan sanatçı, 1 Aralık günü dünyaya gelmiştir. Sanatçının kısa süre içinde müziğe olan ilgisi keşfedilmiştir. Bayburt’ta doğmuş olan sanatçı, Fatih İmam Hatip Lisesi’ni İstanbul’da okumuştur.

Ardından müziğe olan ilgisini profesyonelliğe taşımak açısından özel kurslarda yer almıştır. Lise mezuniyetinin sonrasında, direkt olarak farklı enstrümanlar çalmayı öğrenmiştir. Çıkardığı albümler ile ilahi alanında kendisini en iyi şekilde sevenlerine ifade etmeyi başarmıştır. Abdurrahman Önül hayatı boyunca beste ve yazarlık yaparak da albümlerinde kendi söz ve bestelerine yer veren bir sanatçıdır. Bayburtlu olan sanatçının İstanbul’daki hayatı ilahi alanında, sanat ve beste ile geçmektedir.

Abdurrahman Önül İletişim

İletişime geçerek, farklı organizasyonlar için taleplerinizi sunabilirsiniz. Hem hızlı bir şeklide iletişim kurmak hem de direkt olarak organizasyonlar için uygun zaman dilimi için rezervasyon yapmak mümkün. Bunun için yapmanız gereken menejerlik hizmetinden faydalanarak bilgi almak. Değerlendirmeniz halinde hızlı bir şekilde sanatçının etkinlik ve organizasyonlarınızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Anında iletişim ve randevu…

Uygun olan zaman dilimi içinde belirlemiş olduğunuz etkinlik için sanatçının da etkinlik takvimine uygun olması durumunda katılım sağlanabilir. İlahi programları ve çok daha fazlası sizin için organize edilerek en iyi şekilde sunulacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak siz de bağlantı kurarak organizasyon için bilgilendirme yapabilirsiniz. Abdurrahman Önül iletişim bilgileri dahilinde olan seçenekler sayesinde, direkt olarak iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Anında menejerle iletişime geçebilirsiniz…