Konserler

Abdurrahman Önül Konser Organizasyonu

Sizin için Abdurrahman Önül konser organizasyonu yapılması için bağlantı kurun. İletişime geçerek bağlantı kurup, uygun zaman dilimi içinde direkt olarak organizasyonun netleşmesi sağlanabilir. Uzun zamandır ilahi okuyan, yazan, beste yapan Önül çok sayıda organizasyonda yer alarak eşsiz zaman geçirmenizi sağlıyor.

Avrupa Konser Organizasyonu

İlahi Sanatçımız Abdurrahman Önül Avrupa da konser organizasyonlarına devam ediyor. En sevilen ilahileri sizlere sanatçımız seslendiriyor.

Almanya Berlin Konseri

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Berlin’de Eyüp Sultan Cami tarafından düzenlenen programda en güzel ilahilerini gurbetçi vatandaşlarımız için seslendirdi. Nihat Hatipoğlu hocamızında katıldığı programda muhabbet çok güzeldi.

Viyana Konser Programı

Viyana’da Eyüp Sultan Cami’mizin Düzenlemiş Olduğu Etkinliğe İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül ve Ekibi Katıldı. Gurbetçi Kardeşlerimiz İle Hasret Giderdiler. Güzel muhabbetli geçen programda Abdurrahman Önül en güzel ilahilerini sevenleri için seslendirdi.

Abdurrahman Önül Konser

Türkiye'nin ve Avrupa'nın Sevilen İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Konser Organizasyonlarına Devam Ediyor. En güzel ilahileri sevenleri için seslendiren ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül'ü Konser vb organizasyonlara çağırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Abdurrahman Önül Konya Konseri

İlahi Sanatçımız Abdurrahman Önül Konya Büyük Şehir Belediyesinin Düzenlemiş Olduğu Rahmet Akşamları Organizasyonun da sahne aldı.ç

Abdurrahman Önül Bitlis Konseri

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Geçtiğimiz Ramazan Bitlis Belediyesinin Düzenlediği Organizasyonda Konser verdi.